Dragon, Fly!

Dragon, Fly! 4.01

Latający smok w darmowej grze na Android

Zalety

  • Wciągająca rozgrywka
  • Prosta kontrola
  • Wiele poziomów i wyzwań

Wady

  • Nudna grafika

Bardzo dobry
8

Dragon, Fly! to darmowa gra na Androida. Polega ona na tym, aby nauczyć małego, sympatycznego smoka jak należy latać. Jeśli lubicie proste, ale wciągające gry oparte o zasady fizyki, to będziecie wniebowzięci!

Zanim zaczniesz grę na dobre, musisz opanować do perfekcji sterowanie smokiem. Kontrola wydaje się prosta, bo od użytkownika wymaga tylko tego, aby przeciągnięciem palcem po ekranie zmusił stwora do skoku. W praktyce wygląda to nieco gorzej, bo zanim nauczysz się wyczuwać odpowiedni moment do skoku, upłynie sporo czasu. Sprawę utrudnia fakt, że po drodze dobrze jest zbierać bonusy w postaci kolorowych flakonów i klejnotów. Nadrzędnym celem w Dragon, Fly! jest jak najdłuższy pobyt małego smoka z dala od smoczej mamy, która leci tuż za swoim małym.

Dragon, Fly! nie wygląda zbyt zachwycająco, ale dwuwymiarowa grafika jest estetyczna i bardzo czytelna. Fizyka gry może być na początku zagadką, jednak gdy opanujesz kontrolę, gra przysporzy wiele radości. Jeśli szukasz niezbyt wyszukanej, ale wciągającej gry, to Dragon, Fly! jest dobrym wyborem.

Dragon, Fly!

Download

Dragon, Fly! 4.01

Opinie użytkowników o Dragon, Fly!